Project Manager Gezocht

Functieomschrijving

Al 35 jaar voorziet Ampli de technische aspecten van concerten, modeshows, bedrijfsevents, festivals, televisieshows en meer. Denk maar aan Maanrock, Soulsister, De Ultimas, Tall Ship Races, Paris Fashion Week en vele andere.

We zijn op zoek naar een projectmanager om ons team te versterken.

Profiel

 • Een organisatorische duizendpoot met ervaring in de audiovisuele sector
 • Iemand met oog voor detail en tegelijk in staat het overzicht te bewaren
 • Kennis van Vectorworks, Wysiwyg, AutoCAD of ander tekenprogramma is een groot pluspunt
 • Je bent communicatief, gedreven en niet bang voor een uitdaging
 • Stressbestendig en teamspeler
 • Minstens rijbewijs B, een rijbewijs C of CE is een pluspunt

Jobgerelateerde competenties

 • Je plant de productie van jobs in van A-Z
 • Samenzitten met klanten en naar hun wensen offertes uitwerken
 • Bedenken, uittekenen en voorbereiden van technische plannen
 • Contacteren van juiste techniekers voor jobs (eigen crew en freelancers).
 • Indien nodig zoek je extra materiaal bij externe leveranciers en volg je dit verder op
 • Je organiseert het transport van en naar de verschillende jobs
 • Je staat de verhuurdienst bij

Persoonsgebonden competenties

 • Klantgerichtheid
 • Plannen en organiseren
 • Creativiteit
 • Communiceren
 • Verantwoordelijkheid
 • Resultaatgerichtheid
 • Zelfstandigheid
 • Samenwerken
 • Flexibiliteit

Aanbod

Wij bieden uitdagende jobs in een unieke sector, een familiale sfeer en materiaal van A-merken om mee te werken. Stalk ons op sociale media (Ampli Audiovisuals op Instagram, Facebook, LinkedIn) om een gevoel te krijgen van ons werk of bekijk eens rustig onze website op www.ampli.be

Voel je je aangesproken en zou je graag eens komen kennismaken met ons team en ons magazijn? Stuur dan gauw je CV naar petra@ampli.be en wie weet preppen wij je wel verder klaar voor een boeiende job in ons team!

Plaats tewerkstelling

AMPLI Audiovisuals

Leuvensesteenweg 128 

3191 Hever, Vlaams-Brabant

Ampli is centraal gelegen in Vlaanderen en gemakkelijk te bereiken met auto (afrit Zemst via E19), fiets (F8), bus (185, 184,…) en trein (Hever station, Boortmeerbeek station). De bus stopt voor de deur.


Geplaatst

in

door

Tags: