Welkom bij Ampli!

Al 38 jaar voorziet Ampli de technische aspecten van
concerten, modeshows, bedrijfsevents, festivals, televisieshows en meer.

Bokswedstrijd klank en licht

Productie

Wij bedenken, ontwerpen, bouwen en/of bedienen uw project met veel zorg, de beste materialen en een ervaren crew.

We nodigen u graag uit om uw project te overlopen en samen bekijken we de wensen en verwachtingen. Nadien ontvangt u van ons een vrijblijvende offerte.

Verhuur

Ampli kiest er bewust voor om enkel te werken met materiaal van absolute A-merken.

Ook voor kleinschalige evenementen kunt u bij ons materiaal huren. U kan er voor kiezen om dit zelf in ons magazijn af te halen of te laten leveren op locatie. Neem gerust contact met ons op voor meer info.

Line array van Adamson
Magazijn Ampli

Verkoop

De verkoopafdeling van Ampli richt zicht enkel op de professionele markt.

In 2017 sloten wij onze showroom, maar uiteraard blijft onze dienst na verkoop gelden bij onderhoud of technische defecten.

Referenties

Nieuws

Openstaande Vacatures

Projectmanager – Magazijnier – Freelance techniekers (licht, klank, rigging) – Stagehands (met en zonder ervaring) – lichttechnieker – geluidstechnieker

Nieuw in verhuur

Chamsys MQ500M Stadium – Chauvet Strike M – Chauvet Q15 – Chauvet Force 1 Spot – SE V7 micro

Over ons

Mark Godts
General Manager
mark@ampli.be
Petra Magnus
Office Manager
petra@ampli.be
Filip Standaert
Rental Manager
filip@ampli.be
Wout Vleminckx
Rental/Sales Manager
wout@ampli.be
Jan Op de Beeck
Warehouse manager
jan@ampli.be
Paul Rispens
Audio Consultant
info@ampli.be
Kenny Neave
Driver/ technician
kenny@ampli.be
Pieter-Jan Raffo
Sound technician
pieter-jan@ampli.be
Alexander Steyaert
Sound technician
alexander@ampli.be
Pieter-Jan Gevers
Light technician
pieter-jan.gevers @ampli.be
Daan Bogaerts
Light technician
daan@ampli.be
Bram Godts
Technician
bram@ampli.be
Liam Jaques
Warehouse
liam@ampli.be
Simon Brants
Warehouse
simon@ampli.be
Jens De Bondt
Warehouse
jens@ampli.be
Younes Belkhiri
Warehouse
younes@ampli.be
Maxim Sysmans
Warehouse
maxim@ampli.be
Pim Mattheussen
Driver
info@ampli.be