Welkom bij Ampli!

Al meer dan 35 jaar voorziet Ampli de technische aspecten van onder meer concerten, modeshows, bedrijfsevents, festivals en televisieshows.

Wij bedenken, ontwerpen, bouwen en/of bedienen uw project met veel zorg, de beste materialen en een ervaren crew. En dit alles uiteraard met veel aandacht voor uw budget!

We nodigen u graag uit om uw project te overlopen en samen bekijken we de wensen en verwachtingen. Nadien ontvangt u van ons een vrijblijvende offerte en bij bevestiging verzorgen wij met de nodige knowhow de technische ondersteuning die uw event verdient!

Ook voor kleinschalige evenementen kunt u bij ons materiaal huren! U kan er voor kiezen om dit zelf in ons magazijn af te halen of te laten leveren op locatie. Neem gerust contact met ons op voor meer info!

ampli into the box

Zaterdag 27 maart organiseerden we in onze eigen blackbox een livestreamconcert met Magnifico, een Queen-coverband die we meer dan terecht vakkundig in de schijnwerpers mochten plaatsen!
We deden dit onder de titel ‘Ampli I Into The Box’, maar we hopen uiteraard deze zomer ook meer OUT OF THE BOX te kunnen organiseren (lees dus; buiten! Uit uw kot! Uit onze eigen comfortzone om toch maar iéts te kunnen doen, daar waar onze passie ligt! ).

Houd zeker onze website en Facebookpagina in de gaten voor meer nieuws hierover!

Hebt u meer vragen over het gebruik van onze blackbox? Of wilt u zelf iets organiseren en wenst u daarbij gebruik te maken van onze technische ruimte, materialen en/of vakmannen en -vrouwen? Laat het ons weten via ons contactformulier op onze website!

Het volledige optreden van Magnifico kan u hier bekijken! Enjoy!

Verhuur

Ampli kiest er bewust voor om enkel te werken met materiaal van absolute A-merken.

We adviseren u graag en zoeken samen uit wat u precies nodig heeft. Onze visie is dan ook dat niet de hoeveelheid aan apparatuur belangrijk is, maar wel een juist ingezet toestel op de juiste plaats!

Ontdek wat we zoal in huis hebben in onze verhuurcatalogus! De prijzen zijn vermeld in dagprijs excl.21% BTW.

015/50.06.32 of verhuur@ampli.be
Verhuur catalogus

Bestel Gratis

Verkoop

De verkoopafdeling van Ampli richt zicht voornamelijk op de professionele markt. In 2017 sloten wij onze showroom, maar uiteraard blijft onze dienst na verkoop gelden bij onderhoud of technische defecten. U kan bij ons nog wel terecht voor de aankoop van vebruiksgoederen en ons aanbod aan tweedehands materiaal.

Referenties

The -Team

Mark Godts
General Manager
mark@ampli.be
Petra Magnus
Office Manager
petra@ampli.be
Filip Standaert
Rental Manager
verhuur@ampli.be
Wout Vleminckx
Rental/Sales Manager
wout@ampli.be
Jan Op de Beeck
Warehouse manager
jan@ampli.be
Alexander Steyaert
Warehouse
alexander@ampli.be
Maxim Seysmans
Warehouse
maxim@ampli.be
Pieter-Jan Raffo
Sound technician
pieterjan@ampli.be
Carl Vandenbosch
Light technician
carl@ampli.be
Pieter-Jan Gevers
Light technician
pieter-jan.gevers@ampli.be
Kenny Neave
Driver
kenny@ampli.be

Info

Verhuur

+32 (0)15 50.06.32

verhuur@ampli.be

Verkoop

+32 (0)15 50.06.33

verkoop@ampli.be

Algemeen

T +32 (0)15 50.06.30
F +32 (0)15 50.06.31

info@ampli.be

Leuvensesteenweg 128
3191 Hever
Belgium

BTW BE 0427.728.626
RPR Leuven

Openingsuren

Ma - Vr: 9u - 12u & 13u - 17u30

Zat & Zon: Gesloten

Contact

U wil graag meer informatie over onze diensten of producten?
Vul dan onderstaand contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact op met u.