Geluidstechnieker Gezocht

Functieomschrijving

Al 35 jaar voorziet Ampli de technische aspecten van concerten, modeshows, bedrijfsevents, festivals, televisieshows en meer. Denk maar aan Maanrock, Soulsister, De Ultimas, Tall Ship Races, Paris Fashion Week en vele andere.

We zijn op zoek naar een geluid of allround technieker om ons team te versterken.

Licht interesseert je mateloos en je bent niet bang om jezelf vuil te maken. Je bent voorzien van een stel spieren waarmee vrachtwagens laden en lossen niet moet onderdoen voor een spelletje Tetris en hebt de hersenen om geluidsystemen voor te bereiden en in elkaar te knutselen.Je bent flexibel, werklustig en niet bang voor een uitdaging. Je werkt goed in teamverband, maar bent ook in staat om zelfstandig te werken.

Profiel

 • Interesse in de audiovisuele sector
 • Minstens rijbewijs B, een rijbewijs C of CE is een pluspunt
 • Ordelijk en secuur
 • Teamspeler die ook zelfstandig kan werken
 • Klantvriendelijk
 • Flexible uren houden je op dreef

Jobgerelateerde competenties

 • Laden en lossen van materiaal
 • Op- en afbouwen van producties
 • Een geluidstafel bedienen en/of geluidssysteem installeren
 • Permanentie tijdens showdagen
 • Een handje toesteken in het magazijn tijdens rustige periodes
 • Onderhoud materiaal

Persoonsgebonden competenties

 • Plannen en organiseren
 • Duidelijke communicatie
 • Verantwoordelijkheid
 • Resultaatgerichtheid
 • Zelfstandigheid
 • Samenwerken
 • Flexibiliteit
 • Klantgerichtheid

Aanbod

Wij bieden uitdagende jobs in een unieke sector, een familiale sfeer en materiaal van A-merken om mee te werken. Stalk ons op sociale media (Ampli Audiovisuals op Instagram, Facebook, LinkedIn) om een gevoel te krijgen van ons werk of bekijk eens rustig onze website op www.ampli.be

Voel je je aangesproken en zou je graag eens komen kennismaken met ons team en ons magazijn? Stuur dan gauw je CV naar petra@ampli.be en wie weet preppen wij je wel verder klaar voor een boeiende job in ons team!

Plaats tewerkstelling

AMPLI Audiovisuals

Leuvensesteenweg 128 

3191 Hever, Vlaams-Brabant

Ampli is centraal gelegen in Vlaanderen en gemakkelijk te bereiken met auto (afrit Zemst via E19), fiets (F8), bus (185, 184,…) en trein (Hever station, Boortmeerbeek station). De bus stopt voor de deur.


Geplaatst

in

door

Tags: